Jak nosić minispódniczkę i mikrokrótkie spodenki bez wulgarności?

0
Share

Czy ten mini trend nosi się przez cały czas?

Mini to trudna moda, którą musisz wiedzieć jak dawkować w zależności od okoliczności. Najlepiej unikać tego w kontekście zawodowym, chyba że pracujesz w dość „wolnych” sektorach, takich jak reklama lub środowiska artystyczne. Z drugiej strony, mini sukienka będzie doskonale nadawać się na lekko ubraną imprezę, a także na wszystkie konteksty, w których można bawić się swoją kobiecością. W tym przypadku jest tylko jedna zasada: nie należy nosić sukienki, jeśli nie czujemy się w niej swobodnie.

Czy ten mini pasuje do wszystkich stylów kobiet?

Nie każdy widzi siebie w mini sukience: bardzo uwodzicielskie kobiety lub kobiety o wybujałej osobowości noszą mini łatwiej niż kobiety introwertyczne, które preferują klasyczny wygląd. Jednakże, można dostosować mini do swojego stylu. Dla uzyskania efektownego efektu, zdecyduj się na mini spódniczkę noszoną z bluzką. Jeśli chcesz wyglądać swobodniej, wybierz szorty, na przykład z długim topem. Trapezowa sukienka mini nada szyku bardziej couture, zwłaszcza jeśli jest wycięta w luksusowym materiale z eleganckimi geometrycznymi wzorami.

Jakie dodatki dopasować do mini?

Jedno hasło: skromność. Skoncentruj się na mini, mocnym elemencie stroju, i zminimalizuj resztę. Wybierz nieprzezroczyste rajstopy, które są nie tylko dyskretne, ale również podkreślają kształt ciała – jest to ważny punkt podczas noszenia mini. Jeśli chodzi o buty, unikaj wysokich obcasów, które mogłyby sprawić, że wyglądałyby wulgarnie. Zapomnieć za wszelką cenę: kozaki, które łamią nogę w kostce, podczas gdy mini już ją tnie w udzie.

Jak nosić mini w lecie, ale także w zimie?

Najważniejszą rzeczą w lecie będą Twoje nogi: mini pokaże je z jak najlepszej strony, ale też pokaże ich wady. Skóra musi być zatem nieskazitelna: pomyśl teraz o zadbaniu o skórkę pomarańczową lub plamy.
Zimą mini jest noszone w butach – takich jak te już wspomniane – i rajstopach nieprzezroczystych. Marynarka lub długi prosty płaszcz, lub peleryna w końcu będą towarzyszyć każdemu mini.

Related Posts
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *